Faith Connexion، خط پاريس هوت پانك كه هميشه به عنوان يك گروه ناشناس (هرچند به طور ضمني درك شد كه كريستوف دكارين در محل اقامت بود)، اولين كارگردان خلاق خود، نيكولا Vasari را نام برد. گرچه او داراي خط خود، NVDS است، طراح خود را به عنوان "مردي در سايه" توصيف كرده است، تا اين لحظه. Vasari نه شوخي مي كند، يا: حضور او در رسانه هاي اجتماعي در واقع متوسط است. ظاهرا بيشتر از تصاوير بايگاني استفاني سيمور، اندي و ادي، آنتونيو و جري و Penelope Tree در Instagram Vasari، دو هشتگهاي گفتگو، #punkcouture و #streetcouture هستند.

همانطور كه اين سقط جنين نشان مي دهد هيچ چيز در مورد بيوشيمي طراح، بياييد در ابتدا شروع كنيم. Vasari متولد يك پدر كرواسي و يك مادر فرانسوي، در 8 سالگي در كرواسي زندگي مي كرد و پس از آن در پاريس. او در École Duperée و L'Institut Français de la Mode تحصيل كرد و پس از آن اولين كارآموزي خود را با نام Balmain انجام داد كه پس از آن ورشكست شد. پس از يك جلسه در كريستين ديور، Vasari فرود آمد و تيم Stefano Pilati در Yves Saint Laurent. او به Balmain منتقل شد، جايي كه او تحت عنوان Decarnin به عنوان رئيس طراحي از سال 2007 تا 2011 كار كرد. در ميان مسئوليت هاي خود را ايجاد مجدد باند براي مايكل جكسون به نظر مي رسد، كه متاسفانه، سازنده هرگز قادر به پوشيدن نيست. براي چهار سال و نيم گذشته، Vasari مشغول مشاوره با Faith Connexion بوده است، و تمركز اصلي بر لباس زنانه است. NVDS در يك مجموعه كپسول با Faith Connexion براي تابستان 2018 با همكاري شركت Weasari در مارس گذشته در مورد برچسب Faith Connexion دو برابر شده است. به دنبال قطعاتي از اين مجموعه ها، مي بينيم كه طراح به گونهاي متفرق، گاهي اوقات متضاد گره خورده است: ruffles و lamé، disco، kawaii و goth.

از پاريس، Vasari در مورد انتصاب جديد خود به Vogue صحبت مي كند.

تبريك مي گويم. در مورد اين همه چي احساس مي كنيد؟
من فوق العاده شاد هستم، و به نحوي، نشان مي دهد كه وفاداري به يك شريك و كار سخت بازپرداخت مي شود. من فكر مي كنم كه ما يك مفهوم زيبا داريم و فقط مي خواهم آن را براي جهان گسترش دهم تا ببينم كه چه كاري انجام مي دهيم. از همان ابتدا، كار من با ايمان در مورد من بسيار شخصي است. دوگانگي، شباهت هاي متفرق، شورش - اين مخلوطي از چيزهايي است كه من تصور مي كنم از ريشه هاي مخلوط من است.

چرا فكر مي كنيد نام تجاري تصميم به نام يك مدير خلاق داريد؟
براي داشتن يك صدا در مورد چيزهاي خلاقانه ما اين كار را انجام مي دهيم و برقراري ارتباط با نام تجاري را آسان تر مي كنيم.

آيا برچسب خود را حفظ خواهيد كرد؟
در حال حاضر، من فكر مي كنم بيشتر وقتم را به ايمان اختصاص مي دهم.

فرآيند شما چيست؟
براي من يك طراح خلاق نياز به نماي 360 درجه دارد. هنگامي كه يك روش خوب داريد، مي توانيد آن را در طيف وسيعي از پروژه ها اعمال كنيد. الهام از هر كجا مي تواند باشد، و از غريزه مي آيد. هيچ فرايند خاصي وجود ندارد. اين مي تواند از طرح به يك تصوير به يك كتاب برود - اين چيزي است كه براي من جالب است، نه احساس مسدود بودن. براي اين نوع تحقيق، هميشه بايد ذهن خود را باز كنيد. من خيلي جلب ميكنم؛ من بايد همه چيز را نقاشي كنم، مهم است، و همچنين پارچه هاي پارچه اي را روي مانكن قرار مي دهم.

چه چيزي باعث شد كه شما ميخواهيد طراح شويد؟
من از زماني كه كمي بود، نقاشي كرده ام و هميشه در يك حباب خلاق هستم؛ در بعضي مواقع فقط مشخص شد كه چه بايد بكنم فكر ميكنم چيزهاي زيادي از دوران كودكيام به وجود آمده است، اما من ميترسم كه صدايي كمي شبيه باشد. من همه اين تأثيرات پاريس را از طرف مادرم داشتم؛ در طرف ديگر، من در پشت صحنه تئاتر بزرگ شدم، زيرا پدر من كمدين است. اين همه از اين مخلوطي از هنر پيكاسو شيك و هاتون [و همچنين] شيوه اي بوهميك زندگي و تئاتر است.

آيا مي توانيد چيزي درباره ي مجموعه ي بهار سال 2019 را جادو كنيد؟
اين يك مجموعه انتقال است و من مطمئن نيستم كه بتوانم درباره آن صحبت كنم، اما قطعا رنگ و تمركز روي زنانه خواهد بود، اما ما مي توانيم تا آخرين دقيقه تغييرات ايجاد كنيم. من فكر مي كنم كه واقعا مي توانم علامت بزنم و يك بيانيه قوي تر براي آينده نام تجاري براي پاييز كه در فوريه در پاريس نشان خواهيم داد.

هنگامي كه شما اولين خود را، آيا با يك نمايش باند مي شود؟
اين در ذهن ماست ما دوست داريم به تقويم برويم. اين يكي از اهداف ما است.

آيا ما مي توانيم انتظار داشته باشيم كه تعداد زيادي از دكوراسيون را مشاهده كنيم؟
البته، ما همچنان به جلو با آنها ادامه خواهيم داد. كت و شلوار، سنگ و شطرنج من الهام بخش زيادي است، اما تمركز به پيشنهاد نه تنها قطعات غير قابل دسترس، و يا كساني كه بيش از حد سنگين براي حركت در من دوست دارم زماني كه زينت همچنين مي تواند بخشي از ساختار لباس است.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط arwen | ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۴۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |
"اگر شما يك نمايشگاه مد لباس در اواسط قرن در يك شهر ساحلي كاليفرنيا در كاليفرنيا داشتيد و همه به سمت مريخ رفتند، چه چيزي شبيه آن خواهد بود؟" اين همان چيزي است كه طراح جوان كريستوفر جان راجرز از كار خود در مورد مجموعه اي كه در گالري Martos نشان داده است پرسيد: روز گذشته در خيابان اليزابت. اگر به نظر مي رسد مانند يك سوال بسيار مشكل وجود دارد، پاسخ نمايش داده شده در اولين ارائه راجرز بود شگفت انگيز شيك، با وجودي كه با يك خطا پوچ است. طراح آبنماي داغ زرد و زرق و برق دار organza را ارائه داد. لباس هاي فرانكشتاين ساخته شده از پرده هاي درهم و برهم با كريستال هاي سنگ Swarovski؛ كت و شلوار خام، لباس كرم رنگي با كلاه كلاسيك صورتي شلوغ با عطر و طعم عجيب و غريب؛ و يك ترول با يك "Drama!" قابل تحسين در جواهرات بنفش و آبي در پشت نوشته شده است.

رابرت باتون روژ، لوئيزيانا متولد راجرز كه اخيرا از كالج هنر و طراحي ساوانا فارغ التحصيل شده است و در حال حاضر كار روزانه خود را به عنوان يك طراح متخصص در Diane von Furstenberg مي گويد، مي خواهد براي نخستين مقام رسمي خود، جمع آوري، به دنبال به شمال آفريقا به جاي محل هاي معمولي مانند ميامي يا سنت ترپز براي الهام. او همچنين مي خواست در هنگام بازي با الگوي برش، نياز به لباس عروسي را در بين گروه سني خود (24 ساله خود) داشته باشد. او گفت: "در حال حاضر قطعا تمركز بر پوشيدگي و پراگماتيسم با لباس خياباني است." "راحت چيز بسيار مهمي براي خودم و دوستانم است، اما همانطور كه سن و سنشان بيشتر مي شود و به 30 تا 40 سالگي برمي گردد، چه چيزي را براي عروسي مي پوشيم؟ ما براي جشن گرفتن مهمترين لحظات زندگي مان چه چيزي هستيم؟ "

پاسخ راجرز بعضي از دلايل خوش آمديد به شبح كلاسيك eveningwear - نتايج رنگي نشان داد كه چه Jacquemus طرح ممكن است اگر آنها در يك آينه سرگرم كننده خانه تبديل شده است. راجرز، از مجموعه انتصاب خود و اولين مجموعه كپسول، علاقه مندي زود براي رنگ هاي روشن را توسعه داد، اما او مي خواست الگوهاي بيشتري را در اين فراز گذاشت. نتايج بدست آمده به سختي تلخ بود، اما: براي لباسهاي فرانكنشتاين، راجرز نميتوانست فقط بر روي يك پارچه نخي تصميم بگيرد، به همين ترتيب او را با هم تركيب كرد و براي اندازه گيري خوب، بلورهاي درخشان را اضافه كرد. او مي خواست با «بلوز واقعا زشت و بي رنگ» كار كند، همانطور كه مي بيند و برخي از اشكال كلاسيك را از بين مي برد، يك گرداب را برمي دارد، گردن را از بين مي برد، يا، در مورد حلقه هاي خام كه لمسي خفيف را به بسياري از لباس هاي رسمي، چيزي شبيه يك كت و شلوار مناسب داشته باشيد كمي گرانتر شويد.

در حالي كه اين مجموعه را با هم جمع مي كرد، راجرز چند همكار مفيد داشت. دو هم اتاقي او (كه يكي از آنها شريك تجاري خود است) به او كمك كرد تا هر قطعه اي را با دست ببندد - وي گفت كه تمام آپارتمان هاي او در بروكلين به نوعي استوديو تبديل شده اند و حتي هر يك از پرهاي خروس كه با لباس هاي روشن و كيف پول راجرز گفت: "ما به نوعي آن را بالدار كرديم، اما ما سعي كرديم اين نمايش را به عنوان شيك و پيچيده تر انجام دهد." "ما همه 24 يا جوانتر هستيم، و جوان بودن، شما مي توانيد از داشتن چند چيز در اطراف لبه ها دور شويد. با اين وجود، ما مي خواستيم اين كار را واقعا انجام دهيم. ما هميشه يك نمايش مد داشتيم. "با توجه به ظرافت كار سخت آنها، آنها موفق شدند.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط arwen | ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴:۴۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |
كايلي جنر مي داند چگونه يك بيانيه آفتابي ايجاد كند. اين هفته گذشته در Instagram، او در لباسهاي ناهار خوري كاملا لباس پوشيد كه شامل يك لباس پر زرق و برق دار برجسته رنگارنگ، پاشنه تطبيق و جذاب سوسن اسكندر جعبه كيف پول. فرد ديگري كه رنگ ارغواني را انتخاب كرد، مدل ارنستين "Erni" Stollberg از مدل معروف "وين" پارك وين، مدل 96 ساله بود كه براي تغذيه شركتش در يك جوراب شلواري Sofie D'Hoore مطابقت داشت نارنگي

هم به نظر مي رسيد در حال افزايش است، بيش از حد. Chloe Sevigny به يك رستوران كوچك در ونيز ايتاليا هدايت مي شود و به طور كامل به بيليسيما مي آيد و در يك كمپاني Chanel بي نظير است كه با يك ترمينال حاشيه اي طراحي شده است. ميياكو بليززي همچنين با ظاهر زيبايي روبرو شد و جشن تولدش را در يك لباس كوتاه جوراب ساق بلند جوراب، كلوپ هاي اندازه بسكتبال و كفش پاشنه پا به تن داشت. Jaden Smith و Jordyn Woods ظاهرا از زندگي لذت برده اند، همچنين قبل از رفتن به يك هليكوپتر، به دنبال نگاه كردن به بچه هاي خنده دار هستند. اسميت بعضي از لوازم جانبي فوق العاده مانند كوله پشتي شطرنجي و برخي از عينك آفتابي ورزشي بازتاب داد. پرواز به سبك هرگز به نظر نميرسد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط arwen | ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |
نمايش 50 ساله رالف لورن، تمام بزرگترين و درخشانترين ستارگان را به نمايش گذاشت. با Oprah، Blake Lively، آن Hathaway، Pierce Brosnan و شمار زيادي ديگر كه در اطراف پارك مركزي قرار دارند، فكر مي كنم بهترين لباس شب از Hollywood royalty-نه! همه با حضور هوادار لورن مدتهاست كه هيلاري كلينتون وارد شلوار كراوات سياه در لباس هاي يخي آبي و گوشواره ياقوت كبود شده اند، ظاهر نامحدودي را مطابق با يك زن سالخورده تجربه كرد.

لورن طراح انتخاب سالانه كلينتون بوده است. اولين ملاقات در دهه 90 وقتي كه خانم نخستوزيري يك پروژه را براي حفظ آثار تاريخي مهم تاريخ آمريكا به پيش برد، از زماني كه لورن سخاوتمندانه از بازسازي پرچم كه در جنگ فريب مكنري در سال 1812 پرواز كرد، عبور كرد. لورن براي رويدادهاي مهم بي شماري كلينتون را تأسيس كرده است و شبيه سازي هاي معروف او را در طول مبارزات سال 2016 خود در اختيار دارد.

كلينتون به طور غريزي به جشن دستاوردهاي يك دوست نزديك و يك نقطهنظر مهم تبديل شد، به طور عادي عكس عصر را تبديل كرد، حتي Kanye West نميتوانست در مقابل ضربه زدن يك تصوير مقاومت كند. ستارگان توييتر خود را با ضربه اي از كلينتون به روز كرد و تماشاي اپرا را به نمايش گذاشت و او را در مورد صندلي هاي بزرگش، و چندين نفر ديگر از ستاره هاي ديگر، خواستار جدايي شد. كلينتون از طريق آن همه چيز را در جوراب شلواري لورن اش شيك نگاه داشت و خودش را با هوا پر مي كرد كه جرأت مي گفت رئيس جمهور باشد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط arwen | ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲:۰۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

فروشگاه راه اندازي وبلاگ سيستم مديريت آگهي طراحي سايت